Arxiu d’artistes

ARTISTES RESIDENTS HANGAR 1997-2016

 

Accneo-Grup (Josep Dominguez, Jaume Aguirre)

Adrian Balseca

Aggtelek (Xandro Vallés, Gema Perales)

Agustina Isidori

Ainara Elgoibar

Albert Bertolín

Albert Corbí

Alberto Gracia

Alberto Peral

Alejandro Agdamus

Alejandro Cánovas

Aletta de Jong

Alex Reynolds

Alexandra Navratil

Alfredo Costa Monteiro

Alicia Bickford Champlin

Alicia Framis

Allard Budding

Álvaro de la Quintana Salas

Ana Álvarez-Errecalde

Ana García Pineda

Anaisa Franco

Andrea Gómez

Angel Sánchez Borges

Angelo Ferreira de Sousa

Àngels Romeu

Anja Steidinger

Anup Mathew Thomas

Anna Bordonada

Anna Moreno

Anna Recasens Gil

Anne-Laure Sacriste

Antoni Abad

Antoni Guntin

Antoni Haervás

Antonio Ortega

Antonio Ruiz Montesinos

Ariadna Guiteras

Ariadna Parreu

Assaf Bezalel

Atsuko Arai

Avelino Sala

Azahara Cerezo

Bea Stach

Blablablab (Raúl Nieves, Gerard Rubio)

Blanca Palou de Comasema

Brisa MP

Brooke Borg

Bruno Bresani

Bruno Caldas Vianna

Bruno Faria

Bruno Storni

Cadine Navarro

Caos (Caroline Huguenin)

Carien Vugts

Carlos Bracho

Carlos González González

Carlos Granados

Carlota Perla

Carme Solé

Carsten Galle

Catalina del Cid

Catherine Melin

Charela Diaz Veira

Chloe Smolarski

Christina Schultz

Ciprian Homorodean

Clarissa Cestari

Clàudia Pagès Rabal

Connie Mendoza

Conor Ralphs

Consol Rodríguez

Cooperativa General Humana (Alba Mayol, Álvaro Ramírez)

Covadonga Macías

Cristian Jankowsky

Cristian Segura

Cuadrado pero Calvo (Judit Cuadros i Sandra Calvo)

Cyrus kabiru

D_Forma (Beatriz Sánchez, Noemi Laviana, Raquel Labrador, Christian Manuel López, Antonio Ruiz Montesinos, Josué Ibañez)

Daniel Jacoby

Daniel Moreno Roldán

Daniel Perlin

Danielle Sauvé

David Adika

David Bestué

Dave MG

David Ellis

David Franklin

David Mutiloa Fernández

Dea Woon Kang

Denise Labraga

Diana Artus

Diana Tamane

Diego Paonessa

Diego Pujal

DING Chien-Chung

Divina Huguet

Domènech Montserrat

Dorien de Witt

Douwe Dijkstra

Eastern Surf

Edison Vaca

Elena Bajo

Elena Genís

Élène Tremblay

Elka Krajewska

Enric Farrés i Quim Packard

Eric Sauvé

Erin Coates

Esferobite (Juan Lesta, Belen Montero)

Esperança Marimón

Eulàlia Valldosera

Eva Morales

Ewa & Jacek Doroszenko

Federico Guzmán

Felix Nybergh

Fernando Niño-Sánchez

Ferran Farré

Fito Conesa

Flavie Pinatell

Fleur Noguera

Fran Blanes

Francesc Ruiz

Francine Lalonde

Frank Pay

Frogs (Heike Langsdorf, Christophe Meierhans)

Gabriel del Favero

Gabriele Muñagorri Mendiola

Geir M. Brungot

Gemma Farran

Gemma Nogueroles

Geraldine Pastor

Gerard Rubio

Germán Portal Garbarino

Giuliana Racco / Matteo Guidi

Gloria Giménez

Grace Tume

Guillaume la Brie

Guillermo de Pfaff

Gustavo Ferro

Haeven Baek

Hajra Waheed

Hannelore Van Dijck

Hans Diemel

Heidi Vogels

Hisae Ikenaga

Ignacio Uriarte

Innothna

Ioana Georgescu

Institut Fátima (Paul Rose, Carsten Galle)

Irene van de Mheen

Isabel Carvalho

Isabel Servera

Isamit Morales

Iván Paz

Jan Hooss

Jan Mech

Jaume Parera

Jaume Pitarch

Javier Abreu

Javier Arce

Javier Areán

Javier de Cea

Javier Peñafiel

Javier Pérez

Javier Viver

Jeleton (Gelen Alcántara, Jesús Arpal)

Jess Stephens

Jesús Alonso

Jesús Palomino

Jia-Ling Hsu

Jo Milne

Joan Baixas

Joan Bennassar Cerdà

Joan Cabrer

Joan Morey

Joan Saló

Joana Cera

Johanna Michaela Reich

Joaquin Segura

Joma (Josep Maria Rius)

Jonas Liveröd

Jonathan Millán Solsona

Jordi Encinas

Jordi Ferreiro

Jordi Mitjà

Jordi Ribes

Jorge Rodriguez-Gerada

Jorge Satorre

Jose Medina Galeote

Juan Duque

Juan José Rivas Zuñiga

Juan López

Juan Perdiguero

Julia Montilla

Julia Rivera

Julie Fauvert

Julieta Sans

Justin Bennett

Kai Takeda

Karin Bühler

Kaja Szechowsko

Kenichiro Taniguchi

Kim Engelen

Kirsty Stansfield

Klaar van der Lippe

Konic Thtr (Alain Baumann, Rosa Sánchez)

Kray Chen

Kristine Halmrast

Laia Estruch

Lamia Nagi

Laura Balboa

Laura Gozlan

Laura Llaneli

Laura Pizzani

Layla Juma

Lieselotte Fontrodona

Lina Jabbour

Lisbeth Salas

Liz Kueneke

Lola Lasurt Bachs

Lorena Méndez

Loretta Firmani

Loo Zihan

Lucía C. Pino

Luciana Damiani

Lucia Pizzani

Lucila Balmori

Luis Bezeta (Luis Bourgon Zubieta)

Luis Bisbe

Lydia Debeer

Llobet & Pons

Magda Murillo

Mahmoud Khaled

Maira Sala

Mamoru Tsukada

Manon Labrecque

Mar Canet

Marc Serra Roca

Marc Vives

Marco Noris

Margaret Medlin

Maria Angerman

Maria C. Cucuetu

Maria das Dores Berthommé

Maria Isabel Naranjo

Mariana De Matteis

Mariana Zamarbide

Mariam Suhail

Marie Auvity

Marieke van der Lippe

Mario Santamaría

Marion Balac

Mariona Moncunill

Marla Jacarilla

Martín Carrizo

Martín Vitaliti

Mathias Armengaud

Mathieu le Sourd

Matías Ercole

Matteo Guidi/Giuliana Racco

Mattia Denisse

Maud Bernos

Mauricio Carmona Rivera

Mayte Tojim

Megan Michalak

Mercè Hernández

Mercedes González de Garay

Michael J. Lyons

Michel Zózimo

Mike Nelson

Miniature (Adelaida Lamas, Roger Amat)

Minipimer TV (Lucía Egaña, Laura Malinverni, Verónica Lahitte, Òscar Martín)

Minja Gu

Miquel García

Miquel Soler

Mireia C. Saladrigues

Moira Holohan

Momu & no es (Lucía Moreno, Eva Noguera)

Mònica Fuster

Mónica Heller

Montserrat Soto

Noda (Susana García, Elvira Pujol, Eugeni Güell, Olivier Schulbaum)

Núria Canal

Núria Marquès

Nydia Negromonte

Okin

Oliver Vanderaa

Olivier Labbaye

Oriol Ferrer

Oscar Martin

Oskar Klinkhammer

Pascal Avrillon / Frederick Poidevin

Patricia Dauder

Patricia Ward

Patrick Bérubé

Pau Suris

Pau Faus

Paul Sermon & Charlotte Gould

Paula Pin

Paulina Silva

Pauline Fondevila

Pedro Antonio Agudelo

Pedro Eurrutia

Pedro Moraes

Peio Quintana

Pep Duran

Pep Vidal

Pere Llobera

Permindar Kaur

Philine Sollmann

Ràdio Paca

Rasmus Nilausen

Rebekka Sarah Löffler

Reinhard Doubrawa

Rémi Bragard

Reza Michael Safavi

Ricardo Alvarez

Ricardo Iglesias

Richard T. Walker

Rita Rodríguez

Rivane Neunschwander

Ro Caminal

Rodrigo Villas

Roger Bernat

Roland Wirtz

Rose Kowalsky

Rubén Santiago Lopez

Rubén Verdú

Ryan Rivadeneyra

Samuel Labadie

Santiago Borja

Santiago Maria Bence Doig

Sebastián Cabrera

Sebastián Romo

Sergi Botella

Shahira Issue

Sigismond de Vajay

Silvia Ulloa

Simon Penny

Sylvia Winkler

Sylvie Marchand

Sofie Haesaerts

Sohiro Massayuma

Sol Lua

Soledad Córdoba

Sonia Bermúdez

Sooyoung Lee

Sophie Castonguay

Sophie Whettnall

Soshiro Matsubara

Stephan Köperl

Stéphane Cateland

Stéphane Tesson

Stéphanie Majoral

Stéphanie Nava

Stig Baumgartner

Suicida Supervivencia (Masu Fajardo, Alberto Barberá)

Susanne Kudielka & Kaspar Wimberley

Su Yu Hsin

Sylvia Scholtens

Sylvia Winkler

Sylvie Bussières

Syo Yoshihama

Takahiro Yamaguchi

Tamara Arroyo

Tamara Kuselman Cherñajovsky

Tanja Smit

Tatiana Muñoz Melo

Tarek Hefny

The Video Art Foundation (Luisa Ortinez, Manuel Saiz, Jofre Bravo)

Thomas P. Proffe

Tjasa Kancler

Travers Nash

TV Boy

Tuba Köymen

Ute Mayer

Vahida Ramujkic

Vanessa Kamp

Vicenç Casassas

Victor Jaenada

Virginia K. Colwell

Virginia Priede Weston

Weareqq (Vicente Vázquez, Usue Arrieta)

Wesley Fontenele

William Ludwig Lutgens

Witte van Hulzen and Sander Breure

Xavi Muñoz

Xavier Arenós

Xesca Salvà

Yael Assaf

Youngmi KIM

Yuko Mohri

Zhou Tao

Us de cookies: Utilitzem cookies en aquest lloc web per millorar la usabilitat de usuaris. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies